OM OSS

Företaget grundades 1998.
Vi levererar och skräddarsyr helhetslösningar inom vårdsektorn.
Vi arbetar nära våra kunder och anpassar våra produkter efter krav och önskemål.
För oss är kvalitet mycket mer än produkternas egenskaper. Kvalitet är det värde vi ger våra kunder. Ett värde som finns i vår kompetens, personliga service och tekniska support.

Du hittar oss på Slaggatan 34 i centrala Falun, välkommen in och se vilka lösningar vi kan erbjuda eller bara ta en kopp kaffe.

KONTAKTA OSS

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på Mamab. Om du har en generell fråga kan du använda kontaktformuläret. 
Gäller det beställning av material eller liknande och du har ett konto hos oss, vänligen klicka på ”Order” i menyn.

     

    Patrik Hagdahl

    VD & Projektledare
    patrik@mamab.se
    070-381 10 44

     

    Anna Vestgren

    Administration & Beställning
    anna@mamab.se
    070-682 13 20

     

    Terese Svanberg

    Sälj & Service
    terese@mamab.se
    070-346 18 66

     

    Thomas Signell

    Tekniker & Projektledare
    thomas@mamab.se
    070-352 13 20

     

    Filip Sehlin

    Servicemontör
    filip@mamab.se
    070-362 13 20

     

    Mikael Larsson

    Konsult & Tekniker
    mikael@mamab.se
    070-347 18 66